LCSC-63


LC-SC Kuitukaapeli

LCSC-63
kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
26,00 €
LCSC-63 LC-SC Kuitukaapeli
LCSC-63
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lcsc-61_2.jpg
LCSC-63 kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
26,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 33.9 KB)
LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-SC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCSC-63
Paino (kg) 0.03

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 3
Kaapelityyppi LC-SC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy