LCSC-57


LC-SC Kuitukaapeli

LCSC-57
kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
28,00 €
LCSC-57 LC-SC Kuitukaapeli
LCSC-57
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lcsc-51_4.png
LCSC-57 kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
28,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 33.6 KB)
LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7 m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-SC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCSC-57
Paino (kg) 0.07

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 7
Kaapelityyppi LC-SC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy