LCLC-702


LC-LC Kuitukaapeli

LCLC-702
kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
29,00 €
LCLC-702 LC-LC Kuitukaapeli
LCLC-702
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lclc-701_1.jpg
LCLC-702 kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
29,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 1.8 MB)
LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-LC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCLC-702
Paino (kg) 0.02

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 2
Kaapelityyppi LC-LC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy