LCLC-65


LC-LC Kuitukaapeli

LCLC-65
kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
27,00 €
LCLC-65 LC-LC Kuitukaapeli
LCLC-65
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lclc-65.jpg
LCLC-65 kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
27,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 2 MB)
LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-LC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCLC-65
Paino (kg) 0.05

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 5
Kaapelityyppi LC-LC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy