LCLC-63


LC-LC Kuitukaapeli

LCLC-63
kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
28,00 €
LCLC-63 LC-LC Kuitukaapeli
LCLC-63
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lclc-63.jpg
LCLC-63 kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
28,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 2 MB)
LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-LC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCLC-63
Paino (kg) 0.03

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 3
Kaapelityyppi LC-LC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy