LCLC-53-POISTO


LC-LC Kuitukaapeli

LCLC-53-POISTO
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3
14,00 €
LCLC-53-POISTO LC-LC Kuitukaapeli
LCLC-53-POISTO
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lclc-53.jpg
LCLC-53-POISTO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3
14,00 €

Toimitusaika:
Kysy asiakaspalvelusta Letter - Ask more

pdf
(Koko: 31.1 KB)
Valikoimastamme poistuva tuote. Rajoitettu erä. Takuu 14 vrk.
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-LC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCLC-53-POISTO
Paino (kg) 0.1

Muut
Toimitusaika Kysy asiakaspalvelusta
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2021  Elkome Oy