LCLC-2S


LC-LC Kuitukaapeli

LCLC-2S
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m
31,00 €
LCLC-2S LC-LC Kuitukaapeli
LCLC-2S
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/l/c/lclc-2s.jpg
LCLC-2S Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m
31,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 31.3 KB)
LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi LC-LC Kuitukaapeli
Tuotekoodi LCLC-2S
Paino (kg) 0.02

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 2
Kaapelityyppi LC-LC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy