FB-53


SC-SC Kuitukaapeli

FB-53
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m
27,00 €
FB-53 SC-SC Kuitukaapeli
FB-53
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/f/b/fb-53.jpg
FB-53 Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m
27,00 €
Saatavuus:
Toimitusaika 1-2 viikkoa
pdf
(Koko: 31.6 KB)
SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi SC-SC Kuitukaapeli
Tuotekoodi FB-53
Paino (kg) 0.03

Tekniset
Kaapelin pituus (m) 3
Kaapelityyppi SC-SC
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy