Advantech EKI-7712G-4F-AE


Hallittava teollisuuskytkin

Advantech EKI-7712G-4F-AE
8GE + 4SFP Port Managed Ethernet Switch
889,00 €
EKI-7712G-4F-AE Hallittava teollisuuskytkin
EKI-7712G-4F-AE
Advantech
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/e/k/eki-7712g-4f-ae.png
Advantech EKI-7712G-4F-AE 8GE + 4SFP Port Managed Ethernet Switch
889,00 €
Piilota tuoteoptiot

Valitse tuoteoptiot

Advantech EKI-7712G-4F/4FI on hallittava Ethernet-kytkin, jossa on 8× Gigabit Ethernet + 4× SFP (mini-GBIC) -portit. Siinä on runsaasti laiteliitäntäportteja ja sulautettu Advantech IXM -toiminto nopeuttaa käyttöönottoa sekä säästää huomattavasti suunnitteluaikaa ja -kustannuksia. EKI-7712G-sarja tukee myös NMS:ää, mikä helpottaa verkonhallintaa ja vikojen ehkäisyä.

EKI-7712G-4F: käyttölämpötila-alue -10...+60 °C
EKI-7712G-4FI: käyttölämpötila-alue -40...+75 °C.
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi Hallittava teollisuuskytkin
Valmistaja Advantech
Tuotesarja EKI
Tuotekoodi EKI-7712G-4F-AE
Paino (kg) 1.8

Tekniset
Hallittava Kyllä
Nopeus (Mbit/s) 1000
Käyttöjännite, alin DC (V) 12
Käyttöjännite, ylin DC (V) 48

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 8
Kuituliityntä (kpl) 4
Kuituliityntöjen tyyppi SFP
Kuidun tyyppi Multimode, Singlemode

Ympäristö
Min. käyttölämpötila (°C) -10
Maks. käyttölämpötila (°C) 60
Kotelointiluokka IP 30

Muut
Asennustapa Din-kiskoon, Seinälle
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy