Advantech EKI-7712E-4FI-AU


Hallittava teollisuuskytkin

Advantech EKI-7712E-4FI-AU
8FE + 4SFP Managed Ethernet Switch Wide Temp
1 003,00 €
EKI-7712E-4FI-AU Hallittava teollisuuskytkin
EKI-7712E-4FI-AU
Advantech
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/e/k/eki-7712e-4fi-au.png
Advantech EKI-7712E-4FI-AU 8FE + 4SFP Managed Ethernet Switch Wide Temp
1 003,00 €
Advantech EKI-7712E-4F/4FI on hallittava Ethernet-kytkin, jossa on 8× Fast Ethernet + 4× SFP (mini-GBIC) -portit. Siinä on runsaasti laiteliitäntäportteja ja sulautettu Advantech IXM -toiminto nopeuttaa käyttöönottoa sekä säästää huomattavasti suunnitteluaikaa ja -kustannuksia. EKI-7712E-sarja tukee myös NMS:ää, mikä helpottaa verkonhallintaa ja vikojen ehkäisyä.

EKI-7712E-4F: käyttölämpötila-alue -10...+60 °C
EKI-7712E-4FI: käyttölämpötila-alue -40...+75 °C.
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi Hallittava teollisuuskytkin
Valmistaja Advantech
Tuotesarja EKI
Tuotekoodi EKI-7712E-4FI-AU
Paino (kg) 1.8

Tekniset
Hallittava Kyllä
Nopeus (Mbit/s) 100
Käyttöjännite, alin DC (V) 48
Käyttöjännite, ylin DC (V) 48

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 8
Kuituliityntä (kpl) 4
Kuituliityntöjen tyyppi SFP
Kuidun tyyppi Multimode, Singlemode

Ympäristö
Min. käyttölämpötila (°C) -40
Maks. käyttölämpötila (°C) 75
Kotelointiluokka IP 30
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy