Advantech EKI-7454G-6X-AE


Hallittava teollisuuskytkin

Advantech EKI-7454G-6X-AE
48GE + 6 SFP+ L2 Managed Switch
1 528,00 €
EKI-7454G-6X-AE Hallittava teollisuuskytkin
EKI-7454G-6X-AE
Advantech
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/e/k/eki-7454g-6x_ae_front_banner20210520151530.jpg
Advantech EKI-7454G-6X-AE 48GE + 6 SFP+ L2 Managed Switch
1 528,00 €
Advantech's managed Ethernet switches allow users to expand their industrial network quickly and efficiently, while their rugged industrial-grade design assures reliability and stability. Our managed Ethernet switches, fiber switches, and router switches provide fast Ethernet and gigabit combo ports as well as numerous network protocols, such as SNMP, PROFINET, and Ethernet/IP, thus assisting in achieving critical communication interoperability for industrial IoT applications. Moreover, Advantec
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi Hallittava teollisuuskytkin
Valmistaja Advantech
Tuotesarja EKI
Tuotekoodi EKI-7454G-6X-AE
Paino (kg) 4

Tekniset
Hallittava Kyllä
Nopeus (Mbit/s) 1000
Käyttöjännite, alin AC (V) 100
Käyttöjännite, ylin AC (V) 240

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 48
Kuituliityntä (kpl) 6
Kuituliityntöjen tyyppi SFP
Kuidun tyyppi Multimode, Singlemode

Ympäristö
Min. käyttölämpötila (°C) 0
Maks. käyttölämpötila (°C) 60
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy