Red Lion 309FXE-ST-40


Ei-hallittava teollisuuskytkin

Red Lion 309FXE-ST-40
N-Tron 9 port (8 10/100BaseTX, 1 100BaseFX Fiber Uplink) Industrial Ethernet Switch, DIN-Rail (Singlemode, ST Style Connector, 40km)
1 048,00 €
309FXE-ST-40 Ei-hallittava teollisuuskytkin
309FXE-ST-40
Red Lion
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/3/0/309fxe-st-40.jpg
Red Lion 309FXE-ST-40 N-Tron 9 port (8 10/100BaseTX, 1 100BaseFX Fiber Uplink) Industrial Ethernet Switch, DIN-Rail (Singlemode, ST Style Connector, 40km)
1 048,00 €
pdf
(Koko: 418 KB)
N-Tron 309FX on 8+1-porttinen teollisuuskytkin laajalla käyttölämpötila-alueella. Tuotteella on ABS -hyväksyntä laivasovelluksiin ja ATEX II 3 G -hyväksyntä räjähdysvaarallisiin tiloihin. Tuote on saatavilla joko SC tai ST liittimin. Maksimi tiedonsiirtoetäisyys 80 km.

300-sarjan tuotteisiin on saatavilla N-View optio. N-View on OPC Server -sovellus, jonka avulla kytkimen porttien tiloja ja liikennöintiä voidaan seurata suoraan esimerkiksi valvomo-ohjelmistoista.
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi Ei-hallittava teollisuuskytkin
Valmistaja Red Lion
Tuotekoodi 309FXE-ST-40
Paino (kg) 2.6

Tekniset
Hallittava Ei

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 8
Kuituliityntä (kpl) 1
Kuituliityntöjen tyyppi ST
Kuidun tyyppi Singlemode

Ympäristö
Kotelointiluokka IP 20

Muut
Hyväksynnät Meriteollisuus
Asennustapa Din-kiskoon
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2023  Elkome Oy