Red Lion 308FXE2-SC-15


Ei-hallittava teollisuuskytkin

Red Lion 308FXE2-SC-15
N-Tron 8 port (6 10/100BaseTX, 2 100BaseFX Fiber Uplink) Industrial Ethernet Switch, DIN-Rail (Singlemode, SC Style Connector, 15km)
917,00 €
308FXE2-SC-15 Ei-hallittava teollisuuskytkin
308FXE2-SC-15
Red Lion
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/3/0/308fxe2-sc-15.jpg
Red Lion 308FXE2-SC-15 N-Tron 8 port (6 10/100BaseTX, 2 100BaseFX Fiber Uplink) Industrial Ethernet Switch, DIN-Rail (Singlemode, SC Style Connector, 15km)
917,00 €
pdf
(Koko: 461.7 KB)

N-Tron 308FX2 on 6+2-porttinen teollisuuskytkin laajalla käyttölämpötila-alueella. Tuotteella on ABS -hyväksyntä laivasovelluksiin ja ATEX II 3 G -hyväksyntä räjähdysvaarallisiin tiloihin. Tuote on saatavilla joko SC tai ST liittimin. Maksimi tiedonsiirtoetäisyys 80 km. 300-sarjan tuotteisiin on saatavilla N-View optio. N-View on OPC Server -sovellus, jonka avulla kytkimen porttien tiloja ja liikennöintiä voidaan seurata suoraan esimerkiksi valvomo-ohjelmistoista.

Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi Ei-hallittava teollisuuskytkin
Valmistaja Red Lion
Tuotekoodi 308FXE2-SC-15
Paino (kg) 2.7

Tekniset
Hallittava Ei

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 6
Kuituliityntä (kpl) 2
Kuituliityntöjen tyyppi SC
Kuidun tyyppi Singlemode

Ympäristö
Kotelointiluokka IP 20

Muut
Hyväksynnät Meriteollisuus
Asennustapa Din-kiskoon
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2023  Elkome Oy