Red Lion 102MCE-ST-15


Ethernet-mediamuunnin

Red Lion 102MCE-ST-15
N-Tron 10/100BaseTX to 100BaseFX Media Converter (Singlemode, ST style connector, 15km)
326,51 €
102MCE-ST-15 Ethernet-mediamuunnin
102MCE-ST-15
Red Lion
https://shop.elkome.com/pub/media/catalog/product/1/0/102mce-st-15.jpg
Red Lion 102MCE-ST-15 N-Tron 10/100BaseTX to 100BaseFX Media Converter (Singlemode, ST style connector, 15km)
326,51 €
pdf
(Koko: 496.5 KB)
N-Tron 102MC on 10/100+100 kuitumuunnin erittäin laajalla käyttölämpötila-alueella. Tuotteella on DNV ja ABS -hyväksyntä laivasovelluksiin. Tuote on saatavilla joko SC tai ST liittimin. Maksimi tiedonsiirtoetäisyys 80 km.
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotteen tyyppi Ethernet-mediamuunnin
Valmistaja Red Lion
Tuotekoodi 102MCE-ST-15
Paino (kg) 1.6

Tekniset
Hallittava Ei
Nopeus (Mbit/s) 100
Käyttöjännite, alin DC (V) 10
Käyttöjännite, ylin DC (V) 30

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 1
Kuituliityntä (kpl) 1
Kuituliityntöjen tyyppi ST
Kuidun tyyppi Singlemode

Ympäristö
Min. käyttölämpötila (°C) -40
Maks. käyttölämpötila (°C) 80
Kotelointiluokka IP 30

Muut
Hyväksynnät Meriteollisuus, Rautatiet
Asennustapa Din-kiskoon
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

© 2022  Elkome Oy