Kaapelit ja tarvikkeet

Verkkotuotteiden yhteydessä tarvittavat kaapelit ja muut lisätarvikkeet löydät tästä tuoteryhmästä. Mukana myös mediamuuntimien yhteydessä käytettävät optiset kuitukaapelit.


Näytä Taulukko Luettelo

Tuotteet 1-48 / 62

Sivu
/ sivu
Aseta laskeva suunta
  1.  FB-21 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-21
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    22 €
  2.  FB-22 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-22
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    24 €
  3.  FB-23 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-23
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    26 €
  4.  FB-51 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-51
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    22 €
  5.  FB-510 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-510
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    40 €
  6.  FB-51S SC-SC Kuitukaapeli
    FB-51S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    23 €
  7.  FB-52 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-52
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    24 €
  8.  FB-52S SC-SC Kuitukaapeli
    FB-52S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
    Hinta
    24 €
  9.  FB-53 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-53
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    26 €
  10.  FB-53S SC-SC Kuitukaapeli
    FB-53S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m
    Hinta
    25 €
  11.  FB-55 SC-SC Kuitukaapeli
    FB-55
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    29 €
  12.  FB-55S SC-SC Kuitukaapeli
    FB-55S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    Hinta
    27 €
  13.  FB-57S SC-SC Kuitukaapeli
    FB-57S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    Hinta
    30 €
  14.  LCLC-10S LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-10S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m
    Hinta
    34 €
  15.  LCLC-1S LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-1S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    24 €
  16.  LCLC-2S LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-2S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    25 €
  17.  LCLC-3S LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-3S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    26 €
  18.  LCLC-52 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-52
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    24 €
  19.  LCLC-53 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-53
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    26 €
  20.  LCLC-55 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-55
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    31 €
  21.  LCLC-57 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-57
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
    Hinta
    35 €
  22.  LCLC-5S LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-5S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    Hinta
    28 €
  23.  LCLC-61 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-61
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    25 €
  24.  LCLC-610 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-610
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    55 €
  25.  LCLC-62 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-62
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    28 €
  26.  LCLC-63 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-63
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    32 €
  27.  LCLC-64 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-64
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 4m
    Hinta
    35 €
  28.  LCLC-65 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-65
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    38 €
  29.  LCLC-66 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-66
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6m
    Hinta
    42 €
  30.  LCLC-67 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-67
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    Hinta
    45 €
  31.  LCLC-701 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-701
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 1m
    Hinta
    27 €
  32.  LCLC-702 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-702
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
    Hinta
    33 €
  33.  LCLC-703 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-703
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 3m
    Hinta
    40 €
  34.  LCLC-705 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-705
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 5m
    Hinta
    52 €
  35.  LCLC-707 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-707
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 7m
    Hinta
    63 €
  36.  LCLC-710 LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-710
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 10m
    Hinta
    83 €
  37.  LCLC-7S LC-LC Kuitukaapeli
    LCLC-7S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    Hinta
    31 €
  38.  LCSC-51 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-51
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    21 €
  39.  LCSC-510 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-510
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    39 €
  40.  LCSC-52 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-52
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    23 €
  41.  LCSC-53 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-53
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    26 €
  42.  LCSC-57 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-57
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7 m
    Hinta
    34 €
  43.  LCSC-61 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-61
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    24 €
  44.  LCSC-610 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-610
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    52 €
  45.  LCSC-62 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-62
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    27 €
  46.  LCSC-63 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-63
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    29 €
  47.  LCSC-65 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-65
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    37 €
  48.  LCSC-67 LC-SC Kuitukaapeli
    LCSC-67
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    Hinta
    43 €
Näytä Taulukko Luettelo

Tuotteet 1-48 / 62

Sivu
/ sivu
Aseta laskeva suunta
© 2016  Elkome Systems Oy