Kaapelit ja tarvikkeet

Verkkotuotteiden yhteydessä tarvittavat kaapelit ja muut lisätarvikkeet löydät tästä tuoteryhmästä. Mukana myös mediamuuntimien yhteydessä käytettävät optiset kuitukaapelit.


Näytä Taulukko Luettelo

Tuotteet 1-48 / 67

Sivu
/ sivu
Aseta laskeva suunta
  1. Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m
    FB-21
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    22 €
  2. Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 2m
    FB-22
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    24 €
  3. Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 3m
    FB-23
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    26 €
  4. Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode, 1m
    FB-51
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    21 €
  5. Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode 10m
    FB-510
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    39 €
  6. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m
    FB-51S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    22 €
  7. Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 2m
    FB-52
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    23 €
  8. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 2m
    FB-52S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 2m
    Hinta
    23 €
  9. Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m
    FB-53
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    25 €
  10. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 3m
    FB-53S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3m
    Hinta
    24 €
  11. Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m
    FB-55
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    28 €
  12. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5m
    FB-55S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    Hinta
    27 €
  13. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 7m
    FB-57S
    SC-SC Kuitukaapeli
      SC - SC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    Hinta
    29 €
  14. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 10m
    LCLC-10S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10m
    Hinta
    33 €
  15. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m
    LCLC-1S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    23 €
  16. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m
    LCLC-2S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    25 €
  17. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m
    LCLC-3S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1m
    Hinta
    26 €
  18. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125,
    LCLC-51
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    22 €
  19. Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125,
    LCLC-510
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    41 €
  20. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125,
    LCLC-52
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    24 €
  21. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125,
    LCLC-53
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    26 €
  22. Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125,
    LCLC-55
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    30 €
  23. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125,
    LCLC-57
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m
    Hinta
    34 €
  24. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m
    LCLC-5S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5m
    Hinta
    28 €
  25. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex,
    LCLC-61
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    24 €
  26. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex,
    LCLC-610
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    54 €
  27. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex,
    LCLC-62
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    27 €
  28. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex,
    LCLC-63
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    31 €
  29. OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode,
    LCLC-64
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 4m
    Hinta
    34 €
  30. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex,
    LCLC-65
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    37 €
  31. OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode,
    LCLC-66
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6m
    Hinta
    41 €
  32. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex,
    LCLC-67
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    Hinta
    44 €
  33. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode OS2, 6m
    LCLC-6S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 6m
    Hinta
    29 €
  34. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-701
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 1m
    Hinta
    26 €
  35. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-702
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 2m
    Hinta
    32 €
  36. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-703
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 3m
    Hinta
    39 €
  37. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-704
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 4m
    Hinta
    45 €
  38. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-705
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 5m
    Hinta
    51 €
  39. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-707
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 7m
    Hinta
    62 €
  40. kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex,
    LCLC-710
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 10m
    Hinta
    81 €
  41. kuitukaapeli, LC - LC, 9/125, OS1, duplex,
    LCLC-7S
    LC-LC Kuitukaapeli
      LC - LC, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7m
    Hinta
    30 €
  42. Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 50/125,
    LCSC-51
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    30 €
  43. Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125,
    LCSC-510
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10m
    Hinta
    38 €
  44. Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125,
    LCSC-52
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 2m
    Hinta
    23 €
  45. Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125,
    LCSC-53
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3m
    Hinta
    25 €
  46. Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 50/125,
    LCSC-55
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5m
    Hinta
    29 €
  47. kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex,
    LCSC-57
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7 m
    Hinta
    33 €
  48. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex,
    LCSC-61
    LC-SC Kuitukaapeli
      LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    Hinta
    23 €
Näytä Taulukko Luettelo

Tuotteet 1-48 / 67

Sivu
/ sivu
Aseta laskeva suunta
© 2016  Elkome Systems Oy