Kuitukaapelit


Näytä Taulukko Luettelo

Tuotteet 1-48 / 63

Sivu
/ sivu
Aseta laskeva suunta
  1. Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 2m
    FB-22
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    23 €
  2. Kuitukaapeli  SC - SC 50/125 duplex multimode, 3m
    FB-23
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    25 €
  3. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m
    FB-51S
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    25 €
  4. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 3m
    FB-53S
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    28 €
  5. Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 5m
    FB-55
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    27 €
  6. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5m
    FB-55S
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    23 €
  7. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 10m
    LCLC-10S
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    25 €
  8. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 1m
    LCLC-1S
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    25 €
  9. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 2m
    LCLC-2S
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    26 €
  10. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    LCLC-61
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    25 €
  11. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
    LCLC-610
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    36 €
  12. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    LCLC-67
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 7 m
    Hinta
    31 €
  13. kuitukaapeli, LC - LC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 7m
    LCLC-7S
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 7 m
    Hinta
    23 €
  14. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m
    LCSC-61
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    24 €
  15. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
    LCSC-610
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    34 €
  16. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    LCSC-65
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    24 €
  17. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 7m
    LCSC-67
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 7 m
    Hinta
    28 €
  18. kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    SCSC-62
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    27 €
  19. kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    SCSC-63
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    29 €
  20. kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    SCSC-65
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    25 €
  21. Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m
    FB-21
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    17 €
  22. Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode, 1m
    FB-51
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    24 €
  23. Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode 10m
    FB-510
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    30 €
  24. Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 2m
    FB-52
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    26 €
  25. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 2m
    FB-52S
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    27 €
  26. Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m
    FB-53
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    24 €
  27. Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 7m
    FB-57S
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 7 m
    Hinta
    24 €
  28. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 3m
    LCLC-3S
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    23 €
  29. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, singlemode, 5m
    LCLC-5S
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    29 €
  30. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    LCLC-62
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    28 €
  31. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    LCLC-63
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    23 €
  32. kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m
    LCLC-65
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    27 €
  33. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m
    LCSC-62
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    26 €
  34. kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 3m
    LCSC-63
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    29 €
  35. kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m
    SCSC-61
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    25 €
  36. kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m
    SCSC-610
    SC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    33 €
  37. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1m
    LCLC-51
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    24 €
  38. Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m
    LCLC-510
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    28 €
  39. Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 5m
    LCLC-55
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    22 €
  40. Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 2m
    LCSC-52
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    25 €
  41. Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m
    LCSC-53
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    26 €
  42. Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m
    LCSC-55
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 5 m
    Hinta
    27 €
  43. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 2m
    LCLC-52
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 2 m
    Hinta
    26 €
  44. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m
    LCLC-53
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 3 m
    Hinta
    27 €
  45. Kuitukaapeli  LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m
    LCSC-51
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 1 m
    Hinta
    21 €
  46. Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m
    LCSC-510
    LC-SC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 10 m
    Hinta
    25 €
  47. Kuitukaapeli  LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m
    LCLC-56
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 6 m
    Hinta
    23 €
  48. Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 4m
    LCLC-54
    LC-LC Kuitukaapeli
    • Kaapelin pituus: 4 m
    Hinta
    28 €
Näytä Taulukko Luettelo

Tuotteet 1-48 / 63

Sivu
/ sivu
Aseta laskeva suunta
© 2016  Elkome Systems Oy