Advantech 

ADAM-6521-BE 


Ei-hallittava Ethernet-teollisuuskytkin 

ADAM-6521-BE Ei-hallittava Ethernet-teollisuuskytkin

Verkkotuotteet, Kytkimet ja kuitumuuntimet

Advantech ADAM-6521-BE
5-port Switch w/1 Multi-Mode Fiber-Optic Port
255 €
255 €

Toimitusaika:
Varastossa

Advantech ADAM-6521 on teollisuuden perussovelluksiin suunniteltu 10/100Mbit ei-hallittava kytkin. Kytkimessä on 4 x RJ45-kupariliityntää ja 1 x Multimode SC/ST -tyyppinen kuituliitäntä. Käyttölämpötila-alue -10...+65°C, virransyöttö 10...30 Vdc.
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotenumero ADAM-6521-BE
Tuotteen tyyppi Ei-hallittava Ethernet-teollisuuskytkin
Paino 0.3200
Valmistaja Advantech
Tuotesarja ADAM

Tekniset
Hallittava Ei
Nopeus (Mbit/s) 100
Käyttöjännite, alin DC (V) 10
Käyttöjännite, ylin DC (V) 30

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 4
Kuituliityntä (kpl) 1
Kuituliityntöjen tyyppi SC
Kuidun tyyppi Multimode

Ympäristö
Min. käyttölämpötila (°C) -10
Maks. käyttölämpötila (°C) 65
Kotelointiluokka IP 30

Muut
Asennustapa Din-kiskoon, Seinälle
Toimitusaika Available
Lisätietoja
Tuotetiedot
Tuotenumero ADAM-6521-BE
Tuotteen tyyppi Ei-hallittava Ethernet-teollisuuskytkin
Paino 0.3200
Valmistaja Advantech
Tuotesarja ADAM

Tekniset
Hallittava Ei
Nopeus (Mbit/s) 100
Käyttöjännite, alin DC (V) 10
Käyttöjännite, ylin DC (V) 30

Liitännät
LAN-porttien määrä (kpl) 4
Kuituliityntä (kpl) 1
Kuituliityntöjen tyyppi SC
Kuidun tyyppi Multimode

Ympäristö
Min. käyttölämpötila (°C) -10
Maks. käyttölämpötila (°C) 65
Kotelointiluokka IP 30

Muut
Asennustapa Din-kiskoon, Seinälle
Toimitusaika Available
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa
Lähetä kysymys/tarjouspyyntö tai ilmoita virheestä tuotetiedoissa

Kirjoita arvostelu
Vain rekisteröityneet käyttäjät voivat kirjoittaa arvosteluja. Ole hyvä ja Kirjaudu sisään tai Luo tili
© 2016  Elkome Systems Oy